Tervitame Clanbeati rakenduse kasutajaid uue ja selgema avavaatega


Eesmärgiga toetada meie kasutajate heaolu ja arengut oleme Clanbeati rakendust pidevalt edasi arendanud, täiendanud olemasolevaid funktsionaalsusi ja lisanud uusi. Tuhat tänu kõigile, kes on meiega kaasa mõelnud ja meile tagasisidet andnud!

Põhjalikumalt oleme arendustööde käigus planeerinud muudatusi rakenduse avavaates – et see püsiks stabiilne ning uuendused oleksid piisavalt kaalukad. Nii oleme teinud pikemat aega ettevalmistusi selle nimel, et avavaade võiks saada selgemaks ja lihtsamaks. Nüüd meil suur rõõm tulemusi tutvustada.

Avavaade grupijuhtidele


Oleme jaotanud ekraani kolmeks osaks. Esimeses osas leiab käepäraselt tuttavad nupud tegevuste voo, sõnumite ja seadete jaoks. Teine osa puudutab grupi käekäiku ja seadeid. Kolmandas osas on igapäevast arengut toetavad tegevused ja viited.

Clanbeat avavaade

Avavaate alumisse ossa on tulnud juurde võimalus vahetada oma “pesa” või liituda uuega – nüüdsest oleme teinud hõlpsamaks võimaluse kuuluda erinevatesse koolidesse, organisatsioonidesse või muudesse õpikogukondadesse. Sellega kaasnevat tutvustame lähemalt edaspidi.

Uutele tulijatele mõeldes oleme lisanud eraldi nupukese materjalidele, mis aitavad Clanbeati kasutamisega võimalikult sujuvalt algust teha. Seda näevad ainult need grupijuhid, kes ei ole veel enda gruppi liikmeid kutsunud.

Clanbeat avavaade

Avavaade grupi liikmetele


Siingi on ekraan kolmeosaline. Esimeses osas leiab käepäraselt tuttavad nupud tegevuste voo, sõnumite ja seadete jaoks. Teine osa on seotud kasutaja enda heaoluga. Kolmandas osas on igapäevast arengut toetavad tegevused ja viited.

Clanbeat avavaade

Heaolu puudutavas sektsioonis saab kõigi nuppude nägemiseks viibata vasakult paremale.

Clanbeat avavaade

Avavaate alumisse ossa on tulnud juurde võimalus vahetada oma “pesa” või liituda uuega – see tähendab võimalusi kuuluda enda huvist lähtuvalt erinevatesse õpikogukondadesse. Sellega kaasnevat tutvustame lähemalt edaspidi.

Clanbeat avavaade

Ootame väga teie tagasisidet


Kuidas uus avavaade teile tundub? Millised muutusi ja edasiarendusi edaspidi ootate, et Clanbeat veel paremini teie ja teie grupi liikmete heaolu ja arengut toetada võiks?

MINU TAGASISIDE

ALUSTA CLANBEATIGA TÄNA

LOO OMA KONTO